Досвід та відповідальність - фундамент надійності

Капітальне будівництво

Група компаній «Базис» є будівельною компанією повного циклу, від оформлення земельної ділянки до введення об'єкта в експлуатацію. Виконання комплексу будівельно-монтажних робіт забезпечується як власними силами, так і виконуючи функції генпідрядника, із залученням субпідрядних організацій занесених в базу надійних партнерів.. 

Поставка матеріалів і виробів здійснюється безпосередньо виробниками або через дилерську мережу, так само через власну базу перевірених і надійних постачальників, що забезпечує конкурентну ціну, своєчасність поставки та якість матеріалів і виробів.

Для здійснення комплексного будівництва об'єктів різної категорії складності і призначення компанія має власну матеріально-технічну базу машин, механізмів і обладнання. Укладено договори зі спеціалізованими транспортними підприємствами для залучення, при необхідності, будівельно-дорожньої техніки і механізмів.

Група компаній «Базис» забезпечена повним штатом інженерно-технічних працівників різної будівельної кваліфікації та досвідом роботи. Компанія має постійний штат працівників робітничих спеціальностей. Існує власна база працівників для залучення на основі цивільно-правових договорів або трудових угод.

Ми маємо досвід капітального будівництва будівель споруд різного призначення і пропонуємо повний комплекс робіт із забезпеченням всієї необхідної дозвільної та виконавчою документацією для надання послуг в будівництві, дотриманням будівельних норм і стандартів, термінів і якості робіт.

Українська