Досвід та відповідальність - фундамент надійності

Прес-центр

Вітання з Днем будівельника для колективу БКГ "Базис"

Українська
08/08/2021

Шановні колеги!

Керівництво Корпорації DMS та БКГ "Базис" щиро вітає вас із вашим професійним святом — Днем будівельника!

Майстер-план vs генплан: навіщо вони містам

Невизначено
07/20/2021

Майстер-план — це стратегічний документ, який визначає довгострокову візію міста. У документі фіксується визначена кількість цілей, що враховують соціально-економічні та демографічні показники, екологічну ситуацію та сучасні технології.

Працівники БКГ "Базис" отримали почесну винагороду від МВС України

Українська
06/28/2021

За роботу над проектом побудови фізкультурно-оздоровчого комплексу для потреб Національної гвардії України члени команди "Базису" були відзначені цінним подарунком у вигляді наручних годдинників із гравіруванням Мінестерства внутрішніх справ.

Уряд почне контролювати якість будівельної продукції

Невизначено
06/10/2021

Вчора Кабмін ухвалив розроблений Мінрегіоном проєкт постанови щодо затвердження системи оцінки та перевірки стабільності показників будівельної продукції. В ньому передбачено аж п’ять видів систем оцінки, вибір якої залежить безпосередньо від виду будівельної продукції, що передбачено регламентними технічними специфікаціями.

Відносини забудовника та підрядника нарешті отримують нормативне врегулювання

Невизначено
06/08/2021

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві». Документом передбачається юридичне закріплення механізму залучення замовником підрядних організацій для проведення технічного нагляду (для впровадження енергоефективних рішень, скорочення витрат, покращення якості будівництва тощо).

Офіційне відкриття спорткомплексу для Національної гвардії України

Українська
05/22/2021

22 травня у Нових Петрівцях біля військової частини 3027 відбулося урочисте відкриття масштабного спортивного комплексу для військовослужбовців Національної гвардії України. Головним підрядником даного будівельного об'єкту виступила БКГ "Базис", що входить до складу фінансово-промислової корпорації DMS.

ТОП змін в будівельному законодавстві 2018 року

Українська
05/26/2019

Підводячи підсумки року, що минає 2018 року, аналітики виділили чотири основних зміни в законодавстві, які відбулися в будівельній галузі. Розглянемо їх докладніше. 

Вступ в силу нових ДБН 

Головною зміною 2018 року, яка стосується кожного суб'єкта ринку нерухомості, стало - нарання чинності ДБН Б.2.2-12: 2018 «Планування і забудова територій». 

Україна вводить заборонні мита на імпорт цементу з РФ, Білорусі та Молдови

Українська

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) у вівторок ухвалила рішення ввести антидемпінгові мита щодо імпорту в Україну цементних клінкерів і портландцементу в розмірі 114,95% на ці товари походженням із РФ, зі ставкою 57,03% – з Білорусі та 94,46% – з Молдови. Мито стягуватиметься протягом п'яти років.

Україна впровадила ембарго на російський цемент на фанеру

Українська

Кабмін ухвалив ініційоване Мінекономрозвитку рішення щодо розширення переліку заборонених до ввозу на територію України товарів походженням з Росії. Перелік визначений постановою Уряду № 1147 від 30 грудня 2015 року «Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації».

Сторінки