Досвід та відповідальність - фундамент надійності

Активи компанії

Нормативно-правове забезпечення. Група компаній «Базис» має повний комплект дозвільної документації для будівництва, а також спеціальний дозвіл для здійснення діяльності, пов'язаної з державною таємницею (для об'єктів стратегічного і оборонного значення). Має в своєму активі спеціалізоване програмне забезпечення (ArchiCAD, AutoCAD, АВК-5, Ліга-закон) для забезпечення дотримання будівельних норм і стандартів і належної організації будівельного процесу відповідно до законодавства.

Кадровий потенціал. Професійна команда Групи складається з штатних висококваліфікованих фахівців (ІТП і робітники) і менеджерів, а також перевіреного персоналу, який залучається додатково для реалізації окремих проектів.

Інженерно-технічна і проектна команда налічує достатню кількість персоналу, щоб забезпечити одночасну якісну роботу на декількох об'єктах. Наші фахівці постійно підвищують свій професійний рівень і готові забезпечити повний комплекс робіт по організації будівництва - від проектування до здачі об'єкта в експлуатацію.

Для організації проведення робіт на власних об'єктах і об'єктах замовника Група забезпечена достатнім штатом робітників різної кваліфікації з багатим досвідом в будівництві.

Крім того, «Базис» має стійкі ділові зв'язки на будівельному ринку, що дозволяє оперативно залучити підрядні організації для з дотриманням термінів виконання робіт, стандартів якості та затвердженого бюджету.

Матеріально-технічна база. Інвестиції в розвиток дозволили Групі сформувати власну, досить потужну матеріально-технічну базу - персонал «Базис» може максимально оперативно приступити до робіт в будь-якій точці України.

«Базис» має в своєму активі повний спектр техніки, обладнання та механізмів в тому числі

- вантажний автомобільний транспорт;

- будівельна і дорожня техніка;

- підйомно-транспортне обладнання та механізми;

- електрообладнання;

- електро і ручний інструмент;

- комплект швидкозбірной модульної опалубки;

- риштування;

- побутівки.

Також компанії Групи мають надійних партнерів, що надають послуги з оренди необхідної для виконання робіт спецтехніки..

Крім того, «Базис» має все необхідне, щоб оперативно розгорнути на будівельному майданчику робочу «інфраструктуру» - від побутівок до спецтехніки та забезпеченням персоналу сучасними інструментами та обладнанням для виконання робіт.

Українська